Wat .
EHBO-handboeken die conform zijn met de Belgische wetgeving en de laatste richtlijnen voor reanimatie en eerstehulponderwijs. Wij passen deze boeken aan volgens de wensen van de opleidingsverstrekker: eigen logo, eigen voorwoord, eigen cover, …
Zelfs foto’s of teksten kunnen aangepast of toegevoegd worden … zodat de opleidingsverstrekker zijn eigen boek uitgeeft.
Waarom .
Met dit concept biedt je als opleidingsverstrekker aan je klanten je eigen handboek aan: professioneel uitgegeven, geen problemen met copyrights van teksten, foto’s en illustraties. Je kan het handboek zelfs aanpassen met bijkomende informatie in functie van je klant.
Ons aanbod .
Afhankelijk van de dikte van het boek zijn sommige gelijmd, andere geniet. De meeste zijn beschikbaar in boekformaat of in A5, in kleur of in zwart-wit.
De prijzen van de verschillende versies vind je HIER.
 126 blz. |  56 blz.
Geïllustreerd met foto's en tekeningen. Voor reanimatieopleidingen. |
---|
 159 blz.
Geïllustreerd met foto's en tekeningen. Voor uitgebreidere Eerstehulpopleidingen. |  126 blz.
Opleidingen van personeel van opvangvoorzieningen voor kinderen en begeleiders van een zelfstandige voorziening en onthaalouders, in het kader van het Ministerieel Besluit van 26/02/09. |
---|
 56 blz.
geïllustreerd met foto's en tekeningen. |  134 blz.
geïllustreerd met foto's en tekeningen. Voor opleidingen Bedrijfseerstehulp in het kader van de 'Codex over het welzijn op het werk - boek I - titel 5: eerstehulp'. |
---|
 130 blz.
Geïllustreerd met foto's en tekeningen. Voor opleidingen Bedrijfseerstehulp in het kader van de 'Codex over het welzijn op het werk - boek I - titel 5: eerstehulp'. |  130 blz |
---|
 52 blz.
Geïllustreerd met foto's en tekeningen. Voor opleidingen van het personeel in het kader van het KB van 28/03/2014. |  52 blz.
Geïllustreerd met foto's en tekeningen. Voor opleidingen van het personeel in het kader van het KB van 28/03/2014. |
---|